→ Aktualizováno: 23.07.2021

Logo
Titulní stránka Přihlášení Ceník Katalog Nákupní košík Pokladna
Výběr měny:

Celková cena nákupu

bez DPH: 0 Kč

s DPH: 0 Kč


Vyhledávání


Filtr

Zobrazit pouze výrobky

akce
novinky
výprodej
připravujeme
tip
skladem

Kategorie

Odběr novinek mailem


Kód: Captcha
Opište:

Informační sloupec


Zákaznická podpora



Portál pro magické aspekty moderních dějin a soudobého umění



Důležité upozornění pro naše zákazníky!
V souvislosti s odchodem Spojeného království (UK) z EU k 1. lednu 2021 se s ním od tohoto data zachází jako se třetí zemí a na dovoz zboží odtud se tedy budou vztahovat celní postupy zahrnující především průchod přes Celní poštu v Praze.
Znamenalo by to zejména vystavení JSD celním deklarantem na celní poště, jež je obvykle zpoplatněno částkou 700 Kč.
Jistě chápete, že za těchto okolností bychom vám nemohli nabízet uvedené zboží za rozumné ceny jako dříve.
Až do vyjasnění všech náležitostí proto až na výjimky neobjednáváme zejména taroty a divinační karty, CD a knihy od firem z USA, jako je např. Llewellyn a US Games, a do jisté míry i Blue Angel Gallery z Austrálie - jejichž nabídku částečně pokrývá italské Lo Scarabeo -, jež jsme dováželi právě prostřednictvím britských firem.
Jakmile se dozvíme nové skutečnosti, budeme vás na tomto místě informovat o vývoji.
Na aktuální ceny se můžete dotázat rovněž mailem nebo přes Zákaznickou podporu na Facebooku.





Aplikace Zásilkovna
Stahujte na Google Play





DOVOLENÁ
24. července - 01. srpna


Vaše objednávky začneme vyřizovat v pondělí 02. srpna.


KatalogKontroverzní poznání - Katalog

Řadit podle: Řadit sestupně Řadit vzestupně
Strana 1 z 11     Celkem 109 záznamů
První Předchozí Další Poslední
 

Henry Stevens: Hitler's Flying Saucers

Není na skladě

Výrobce: Adventures Unlimited Press
Katalogové číslo: 1931882134
Termín dodání (dny): 31
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• A Guide to German Flying Discs of the Second World WarLearn why the Schriever-Habermohl project was actually two projects and read the written statement of a German test pilot who actually flew one of these saucers; about the Leduc engine, the key to Dr Miethes saucer designs; how US government...
 

Katalogová cena bez DPH: 546 Kč
Katalogová cena s DPH: 600 Kč
Sleva 60 Kč
Vaše cena bez DPH: 491 Kč
Vaše cena s DPH: 540 Kč
 

Nick Cook: Hunt for Zero Point

Není na skladě

Výrobce: Arrow
Katalogové číslo: 0099414988
Termín dodání (dny): 11
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• Hunt for Zero PointIn 1966 a group of highly respected aerospace engineers revealed that US scientists were perfecting ways to control gravity. They predicted a breakthrough would come by the end of the decade, ushering in an era of limitless, clean propulsion for a new breed of fuelless transport systems -...
 

Katalogová cena bez DPH: 455 Kč
Katalogová cena s DPH: 500 Kč
Sleva 50 Kč
Vaše cena bez DPH: 410 Kč
Vaše cena s DPH: 450 Kč
 

David Hatcher Childress: Technology of the Gods

Není na skladě

Výrobce: Adventures Unlimited Press
Katalogové číslo: 978-0932813732
Termín dodání (dny): 31
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• The Incredible Sciences of the AncientsPopular Lost Cities author David Childress opens the door to the amazing world of ancient technology, from the computers of the ancient world to the "flying machines of the gods." Technology of the Gods explores the technology that was allegedly used in Atlantis and the...
 

Katalogová cena bez DPH: 564 Kč
Katalogová cena s DPH: 620 Kč
Sleva 62 Kč
Vaše cena bez DPH: 508 Kč
Vaše cena s DPH: 558 Kč
 

David Hatcher Childress: The Anti-Gravity Handbook

Není na skladě

Výrobce: Adventures Unlimited Press
Katalogové číslo: 978-1931882170
Termín dodání (dny): 31
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• The Anti-Gravity HandbookThe new expanded compilation of material on Anti-Gravity, Free Energy, Flying Saucer Propulsion, UFOs, Suppressed Technology, NASA Cover-ups and more. Highly illustrated with patents, technical illustrations and photos. This revised and expanded edition has more material, including photos of Area 51, Nevada, the governmentís secret testing facility. This...
 

Katalogová cena bez DPH: 610 Kč
Katalogová cena s DPH: 670 Kč
Sleva 67 Kč
Vaše cena bez DPH: 549 Kč
Vaše cena s DPH: 603 Kč
 

Frank Joseph: Discovering the Mysteries of Ancient America

Není na skladě

Výrobce: New Page Books
Katalogové číslo: 978-1564148421
Termín dodání (dny): 31
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• Lost History And LegendsLost History And Legends, Unearthed And Explored by David Hatcher Childress (Contributor), Zecharia Sitchin (Contributor), Wayne May (Contributor), Andrew Collins (Contributor), Frank Joseph (Editor). The nursery rhyme begins, "In fourteen hundred and ninety two, Columbus sailed the ocean blue." Less well-known is the line that follows: "…to...
 

Katalogová cena bez DPH: 546 Kč
Katalogová cena s DPH: 600 Kč
Sleva 60 Kč
Vaše cena bez DPH: 491 Kč
Vaše cena s DPH: 540 Kč
 

Nikola Tesla/David H. Childress: The Tesla Papers

Není na skladě

Výrobce: Adventures Unlimited Press
Katalogové číslo: 978-0932813862
Termín dodání (dny): 31
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• Nikola Tesla on Free Energy & Wireless Transmission of PowerIn the tradition of The Fantastic Inventions of Nikola Tesla, The Anti-Gravity Handbook and The Free-Energy Device Handbook, science and UFO author David Hatcher Childress takes us into the incredible world of Nikola Tesla and his amazing inventions. Tesla's rare article "...
 

Katalogová cena bez DPH: 564 Kč
Katalogová cena s DPH: 620 Kč
Sleva 62 Kč
Vaše cena bez DPH: 508 Kč
Vaše cena s DPH: 558 Kč
 

Nikola Tesla/David H. Childress: The Fantastic Inventions

Není na skladě

Výrobce: Adventures Unlimited Press
Katalogové číslo: 978-0932813190
Termín dodání (dny): 31
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• The Fantastic Inventions of Nikola Tesla (The Lost Science Series)The book contains a short biographical sketch (1 chapter), many pictures of the patents, two of Tesla's own presentations/papers, and more supporting information. For most of the patents, only the diagrams are reproduced not the legends. This will...
 

Katalogová cena bez DPH: 564 Kč
Katalogová cena s DPH: 620 Kč
Sleva 62 Kč
Vaše cena bez DPH: 508 Kč
Vaše cena s DPH: 558 Kč
 

Špůrek Milan: Poslední večeře

Výrobce: Eminent
Katalogové číslo: 978-80-7281-332-2
Termín dodání (dny): 10
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• Leonardův hermetický obraz a jeho výkladTato kniha je objevným pohledem na jedno z nejznámějších děl světového malířství. Autor v ní poodhaluje roušku tajemství, aby ukázal, co se skrývá v esoterickém pozadí slavné Leonardovy nástěnné malby. Čas poslední večeře historického Ježíše, důmyslně promítnutý pomocí zodiaku, planet a jejich úhlových vztahů do...
 

Katalogová cena bez DPH: 181 Kč
Katalogová cena s DPH: 199 Kč
Sleva 19 Kč
Vaše cena bez DPH: 163 Kč
Vaše cena s DPH: 180 Kč
 

Michael A. Cremo, Richard L. Thompson: Skrytá historie lidstva

Výrobce: Volvox Globator
Katalogové číslo: 80-7207-413-X
Termín dodání (dny): neznámý
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• Skrytá historie lidstva"Detektivní román a současně vědecký tour de force. Vrahem ale není majordomus a oběť není bohatý stařík s mnoha dědici. Obětí je samotný Člověk a v roli vrahů jsou četní vědci. Kniha žaluje a o rozhodnutí pře žádá čtenáře."Opracované kosti, kamenné nástroje a anatomicky moderní fragmenty...
 

Katalogová cena bez DPH: 336 Kč
Katalogová cena s DPH: 369 Kč
Sleva 36 Kč
Vaše cena bez DPH: 302 Kč
Vaše cena s DPH: 333 Kč
 

Seifer Mac: Nikola Tesla

Výrobce: Triton
Katalogové číslo: 978-80-7254-884-2
Termín dodání (dny): 10
Skladem: 0 kniha

Porovnat
Přidat do oblíbených

• Vizionář – génius – čarodějKniha populárním a podrobným způsobem zpracovává atraktivní téma - život a dílo Nikoly Tesly, důležitého vynálezce, který společně s Edisonem vytvořil základy moderní elektrotechniky, ocitl se však často (neprávem) ve stínu publicity některých kolegů. Nikola Tesla je jedním z nejdůležitějších vědců a vynálezců všech dob. Díky jeho...
 

Katalogová cena bez DPH: 363 Kč
Katalogová cena s DPH: 399 Kč
Sleva 39 Kč
Vaše cena bez DPH: 327 Kč
Vaše cena s DPH: 360 Kč
 
 
Strana 1 z 11     Celkem 109 záznamů
První Předchozí Další Poslední